Vyrobíme plastový bazén

Výroba plastových bazénů

materiál pro výrobu plastových bazénů

Materiál na výrobu bazénů

Plastové bazény vyrábíme zásadně z kvalitního materiálu firmy Röchling, materiál určený pro nádrže, plastové bazény, jímky septiky apod., který má životnost kolem 40 let, vysokou pevnost a stálobarevnost odolávající mrazům i přímému slunečnímu záření. Diky těmto vlastnostem materiálu Röchling můžeme vyrábět plastové bazény různých tvarů a velikostí, nejčastěji ovál a obdélník s hloubkou 1,2-1,5m.

Plastové bazény mají dno zhotoveno z několika PP desek o síle 5 mm (počet desek je úměrný velikosti bazénu). Desky pro plastové bazény jsou spojeny svárem, metodou horkovzdušného svařování. Plášť bazénu je zhotoven z návinu z polypropylenu o síle 5 mm a spojen svárem. Plastové bazény s takto připraveným pláštěm jsou oboustranně přivařené ke dnu extruderem. Vlastní stěna bazénu je vyztužena speciální konstrukcí z PP, ve vzdálenosti cca 50 cm od sebe. 

Ukončení bazénů, bazénový lem

Plastový bazén v akčním setu ukončujeme modrým trubkovým lemem o průměru 32mm v úrovni dlažby a to bez příplatku. Na přání zákazníka je možné vyrobit i lem bazénu nad úrovní dlažby (jedná se o rozšířenou plochu bazénu podél celého obvodu převyšující terén).

trubkový lem plastového bazénu


 
bazénové schodiště

Jaký je vstup do bazénu?

Bazén může být vybaven vnitřním, nebo vnějším schodištěm, žebříkem a nebo může být úplně bez vstupu. Nejpohodlnější je vstup do bazénu po integrovaném schodišti, které je opatřeno protiskluzovou úpravou. Schodiště se dá využít také k sednutí a relaxaci v bazénu. 

Velikost a tvar bazénu

Plastové bazény vyrábíme v různých tvarech a to nejčastěji obdelníkové, oválné, nebo kruhové. Jsme schopni vyrobit bazén do dély 9 m, šířky 3 m s hloubkou do 1,5 m. Větší bazény je možné vyrobit jen po konzultaci, jelikož doprava bazénu s šířkou nad 3m je již velmi problematická.

Tvary bazénů
 

Informace

Bazény výroba s.r.o. - sídlo
Boleslavská 23
27715 Tišice - Chrást

IČ: 29136954
Spisová značka: C 202901
vedená u Městského soudu v Praze

Kancelář - Morava
Hénice 432/7
75002 Bochoř

Máme pro Vás tip: Spočítejte si bazénu cenu on-line a my pro Vás zpracujeme nezávaznou kalkulaci. Napište nám o bazén!

Akce na bazény 2024 – nejlevnější bazény v ČR!

Kvalitní zapuštěný plastový bazén do země u nás pořídíte opravdu výhodně. Pokud se rozhodnete pro nákup plastového bazénu u nás, zašleme Vám veškeré informace jak připravit konkrétní místo pro umístění nového bazénu. Před zimní sezónou našim zákazníkům navíc ZDARMA zasíláme praktické informace k zazimování bazénu.

Náš tip: Chcete zapuštěný plastový bazén také na vaší zahradě? Prohlédněte si kompletní bazény v akci.

Plastové bazény vyrábíme zásadně z kvalitního materiálu firmy Röchling (životnost min. 40 let, vysoká pevnost a stálobarevnost odolávající mrazům i přímému slunečnímu záření) na digitálních strojích značky LEISTER (nejpřesnější švýcarská technologie).

RochlingLeister

Design a kód (c) 2008 - 2019 wedipa.com, všechna práva vyhrazena chcibazen.cz, Průmyslové podlahy