Jak vybírat bazén? Rady při výběru bazénu.

Jak vybírat bazén

Rádi byste si pořídili bazén, ale nevíte, na co si dát při jeho koupi pozor? Který bazén je pro koho nejlepší? Vybrat bazén není záležitostí pouhých několika dní. Přeci jenom je to dost velká investice, a proto je nutné vše pečlivě uvážit. Každý máme jiné priority a bazény využíváme trochu jinak. Nabízíme vám pár tipů, jak vybrat bazén tak, aby Vám vyhovoval po všech stránkách. Kupte bazén podle našich rad a užívejte si léto naplno!

Při výběru materiálu bazénu nešetřete!

Prvním a nejdůležitějším krokem při výběru bazénu je, rozhodnout z jakého materiálu vaše soukromé koupaliště bude. Pokud chcete, aby vám bazény sloužily mnoho let, je dobré po této stránce nešetřit a vybrat opravdu to nejlepší. Poslední dobou jsou velmi oblíbené plastové bazény. Jejich výhody jsou nesporné:

  • Odolnost vůči slunečnímu záření
  • Odolnost vůči mrazu
  • Snadná manipulace

Umístěte bazén na vhodné místo

Při budování bazénu je nutné myslet dopředu. Obecně odborníci doporučují, že bazény musejí být umístěny na dobře prosluněném místě, nejlépe na volném prostranství. To z toho důvodu, aby vám do něj nelétaly například listy ze stromů a jiné nečistoty. Samozřejmě že údržbu bazénu budete muset provádět i tak, ale díky správnému umístění si ušetříte spoustu práce.

Není dobré stavět bazén do stínu - nejen že by to bylo velmi nepříjemné, protože byste se nemohli u bazénu například opalovat, ale hlavně by to bylo také neekonomické. Sluníčko může vodu v bazénu ohřát až o několik stupňů a vy tak nemusíte utrácet peníze za tepelná čerpadla.

Při výběru bazénu myslete na budoucnost!

Pokud máte teď malé děti a myslíte si, že vám bude stačit jen metr hluboký bazén, dobře si to promyslete. Děti za pár let vyrostou a vy budete litovat, že jste bazén nevybudovali hlubší. Navíc můžete bazén v budoucnu využívat mnoha způsoby! Buď jen na rekreační plavání, nebo rehabilitaci. Ale i v domácím bazénu se dá velmi dobře plavání trénovat. Pokud tedy vaše dítko už teď navštěvuje kurzy plavání, větším bazénem rozhodně nic nepokazíte.

Rádi vám poradíme s výběrem bazénu.Napište nám

Potřebujete informace, nebo máte nějaký dotaz?Informace

Bazény výroba s.r.o. - sídlo
Boleslavská 23
27715 Tišice - Chrást

IČ: 29136954
Spisová značka: C 202901
vedená u Městského soudu v Praze

Kancelář - Morava
Hénice 432/7
75002 Bochoř

Máme pro Vás tip: Spočítejte si bazénu cenu on-line a my pro Vás zpracujeme nezávaznou kalkulaci. Napište nám o bazén!

Akce na bazény 2024 – nejlevnější bazény v ČR!

Kvalitní zapuštěný plastový bazén do země u nás pořídíte opravdu výhodně. Pokud se rozhodnete pro nákup plastového bazénu u nás, zašleme Vám veškeré informace jak připravit konkrétní místo pro umístění nového bazénu. Před zimní sezónou našim zákazníkům navíc ZDARMA zasíláme praktické informace k zazimování bazénu.

Náš tip: Chcete zapuštěný plastový bazén také na vaší zahradě? Prohlédněte si kompletní bazény v akci.

Plastové bazény vyrábíme zásadně z kvalitního materiálu firmy Röchling (životnost min. 40 let, vysoká pevnost a stálobarevnost odolávající mrazům i přímému slunečnímu záření) na digitálních strojích značky LEISTER (nejpřesnější švýcarská technologie).

RochlingLeister

Design a kód (c) 2008 - 2019 wedipa.com, všechna práva vyhrazena chcibazen.cz, Průmyslové podlahy