Výroba a prodej plastových bazénů, bazény na míru, akce bazény, bazény do země, výprodej bazénů

Výroba a prodej plastových bazénů, bazény na míru, akce bazény, bazény do země, výprodej bazénů, Výroba plastových bazénů

Výroba plastových bazénů

Plastové bazény
Jak se vyrábí plastové bazény

Plastové bazény vyrábíme zásadně z kvalitního materiálu firmy Röchling, materiál určený pro nádrže, plastové bazény, jímky septiky apod., který má životnost kolem 40 let, vysokou pevnost a stálobarevnost odolávající mrazům i přímému slunečnímu záření. Diky těmto vlastnostem materiálu Röchling můžeme vyrábět plastové bazény různých tvarů a velikostí, nejčastěji ovál a obdélník s hloubkou 1,2-1,5m. Dle přání zákazníka montujeme na plastové bazény plastové vnitřní nebo venkovní schodiště tzv. lagunu.

Všechny Plastové bazény, které vyrábíme ukončujeme modrým trubkovým lemem o průměru 32mm v úrovni dlažby a to bez příplatku. Na přání zákazníka je možné vyrobit i lem bazénu nad úrovní dlažby (jedná se o rozšířenou plochu bazénu podél celého obvodu převyšující terén).

Vyrábíme kruhové a oválné plastové bazény ze speciálního kopolymeru PP o tloušťce 5 mm, který je prověřeným materiálem pro stavbu bazénů, odolávající mrazům i přímému slunečnímu záření.

Plastové bazény vyrábíme v různých velikostech a tvarech (dle přání zákazníka). Velikost bazénů se pohybuje až do rozměru 9x4 m a výšky od 120 do 150 cm.

Plastové bazény mají dno zhotoveno z několika PP desek o síle 5 mm (počet desek je úměrný velikosti bazénu). Desky pro plastové bazény jsou spojeny svárem, metodou horkovzdušného svařování. Plášť bazénu je zhotoven z návinu z polypropylenu o síle 5 mm a spojen svárem. Plastové bazény s takto připraveným pláštěm jsou oboustranně přivařené ke dnu extruderem. Vlastní stěna bazénu je vyztužena speciální konstrukcí z PP, ve vzdálenosti cca 50 cm od sebe.

Tip pro Vás: Spočítejte si bazénu cenu on-line, nebo pro Vás zpracujeme nezávaznou kalkulaci. Napište si o bazén!

Bazény akce 2018 – nejlevnější bazén v ČR!

Kvalitní zapuštěný plastový bazén do země u nás pořídíte opravdu výhodně. Pokud se rozhodnete pro nákup plastového bazénu u nás, zašleme Vám veškeré informace jak připravit konkrétní místo pro umístění nového bazénu. Před zimní sezónou našim zákazníkům navíc ZDARMA zasíláme praktické informace k zazimování bazénu.

Náš tip: Chcete plastový bazén do země také na vaší zahradě? Prohlédněte si náš bazénové sety v akci.

Plastové bazény vyrábíme zásadně z kvalitního materiálu firmy Röchling (životnost min. 40 let, vysoká pevnost a stálobarevnost odolávající mrazům i přímému slunečnímu záření) na digitálních strojích značky LEISTER (nejpřesnější švýcarská technologie).

Rochling Leister

Design a kód (c) 2016 wedipa.com, všechna práva vyhrazena chcibazen.cz